Bosch | Recirculation kit S and L-bow (60cm) | HEZ9VDKR1 | Black
- TootjadBosch
- Mudel: HEZ9VDKR1
- Saadavus: 5
-
131€
Bosch | Recirculation kit S and L-bow (60cm) | HEZ9VDKR1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 595 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Net weight | 2.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 294 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Recirculation kit S and L-bow (60cm) |
| Producer product name | HEZ9VDKR1 |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04165 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


